Články
  Proč nakoupit u nás

  Manžetové knoflíčky jako doplněk

  Manžetové knoflíčky jako doplněk - Manžetky.cz - dárky pro muže    Manžetové knoflíčky jsou jedním z módních doplňků pro muže, kteří si zakládají na svém ...

  Manžetové knoflíčky jsou jedním z módních doplňků pro muže, kteří si zakládají na svém stylu. Manžetové knoflíky lze nosit jen na košili, která má k tomuto účelu přizpůsobený svůj rukáv.  Nošení manžetových knoflíčků se začíná v našich končinách rozšiřovat. Manžetové knoflíky působí elegantně a lze je nosit ke každé příležitosti. Manžetky zkrátka doplňují celkový outfit. Nošení manžetových knoflíčků na klasické košili se považuje za společenský prohřešek a nevypadá to dobře.

  Manžetové knoflíčky mají takovou konstrukci, aby spojily a držely konce rukávů košile spojené k sobě. Manžetové knoflíčky, které najdete v našem eshopu jsou z kategorie tzv. zaklapávacích manžetových knoflíčků. Podle historie se měly objevit na začátku ve dvacátých letech minulého století.

  Základem je příčná tyčinka  na vnitřní straně manžetového knoflíčku, která se dá sklopit a díky tomu prostrčit otvorem v manžetě košile a pak zpět narovnat, čímž zajistíme, že se manžetový knoflíček nevyvleče z košile ven. Tento druh manžetových knoflíčků je velmi rozšířen díky své jednoduchosti a také díky tomu, že jeho zajištění v manžetě košile je prakticky stoprocentní.

   
  CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
  Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek