Manžetové knoflíčky - dárek pro muže

Manžetové knoflíčky - dárek pro muže - Manžetky.cz    Pro chvíle, kdy je nutné velmi dobře vypadat, můžete použít doplněk, kterého si jistě každý všimne. Pokud jste vyčerpali nápady, tak zkuste například manžetové knoflíčky.

Jsou ideální doplňkem Vašeho outfitu pro chvíle jako jsou například svatby, promoce, obchodní jednání. Manžetové knoflíčky jsou také velmi pěkným dárkem pro muže. Lze je tedy použít jako narozeninový dárek, nebo dárek ke dni otců anebo k jiným příležitostem. Pro lepší přehled Vám v následujících odstavcích popíšeme typy manžetových knoflíčků.

Přestože mohou manžetové knoflíčky vypadat jako jednoduchý doplněk, nepodceňujte je. Existuje mnoho typů manžetových knoflíčků, pokud jde o tvar, barvu, design, uzavření nebo materiál. Než se rozhodnete k nákupu, seznamte se nejprve každým typem manžetových knoflíčků. Podle typu si pak můžete vybrat svůj oblíbený typ a nakoupit v našem eshopu www.manzetky.cz.

 

Tradiční manžetové knoflíčky

Díky snadnému použití – navléknutí a zajištění pomocí tyčinky otočené o 90 stupňů jde o nejpoužívanější typ manžetových knoflíčků. Existují dva různé typy tohoto zajištění, z nichž první má zajišťovací váleček umístěn mezi dvěma plíšky a druhý typ manžetových knoflíčků má zajištění přímo na tyčince vedoucí z hlavní části knoflíčku. Máme největší výběr těchto knoflíčků v našem eshopu.

Manžetové knoflíčky s pevným zajištěním

Na tomto typu manžetových knoflíčků není žádná pohyblivá část, která by zajistila knoflíček proti vyvléknutí z rukávu košile. Místo pohyblivého válečku je zde pevný kotouček. Tento typ manžetových knoflíčků je sice trochu složitější pro provléknutí rukávem, ale při troše cviku se Vám to podaří a výsledek Vás jistě překvapí.
 

Řetízkové manžetové knoflíčky

Jedná se o velmi zajímavý typ manžetových knoflíčků. Má většinou dvě části, které jsou spojeny řetízkem.  Lze je snadno připevnit a také můžete mít i volnější manžetu.

 

Manžetové knoflíčky s kuličkou

Jedná se podobný styl jako u řetízkových manžetových knoflíčků. Zde jsou ale hlavní části spojeny zakřivenou tyčinkou.


 

Elastické manžetové knoflíčky

Znáte jen tradiční manžetové knoflíčky, které jsou vyrobeny z kovu nebo z jiného tvrdého a pevného materiálu? Přesvědčte se o možnosti, kterou nabízíme také v našem eshopu a podívejte se na elastické manžetové knoflíčky. Tyto manžetové knoflíčky jsou stále více populární a to jak pro svůj materiál, tak i z důvodu, že mají neobyčejný design. Manžetové knoflíčky jsou často obarveny do netradičních barevných kombinací.

 

Neváhejte tedy s nákupem a vstupte do našeho eshopu s manžetovými knoflíčky. Jistě si vyberete a pokud koupíte dva a více párů, tak navíc dostanete ihned slevu 15% na koupené manžetové knoflíčky.